W latach 2020-2022 Instytut Przemysłowy zrealizował następujące usługi związane z wdrażaniem rozwiązań w obszarze Przemysłu 4.0

  1. ICF WOOD sp. z o.o. sp. k.

Branża: Meblarstwo

Wdrożenie: 2019-2021

Przedmiot usługi – w ramach usługi zrealizowano audyt technologiczny (którego elementem była diagnoza dojrzałości cyfrowej) w zakresie wdrożenia robotyzacji w obszarze produkcji brykietu drzewnego oraz zarządzania procesem produkcyjnym oraz dystrybucji. Projekt zakończył się sukcesem, w jego wyniku wdrożono roboty współpracujące z maszynami do produkcji brykietu oraz ucyfrowiono proces zarzadzania oraz dystrybucji.

 

  1. BESTER SKLEJKI

Branża: Meblarstwo

Wdrożenie: 2021-2022

Przedmiot usługi – w ramach usługi zrealizowano audyt technologiczny (którego elementem była diagnoza dojrzałości cyfrowej) w zakresie wdrożenia automatyzacji w obszarze wytwarzania łuszczki oraz zarządzania procesem produkcyjnym. Projekt zakończył się sukcesem, w jego wyniku wdrożono skaner do łuszczki, ucyfrowiono zarządzanie tymże procesem i jego parametrami.

 

  1. ROYAL STAR

Branża: Edukacja

Wdrożenie: 2021-2022

Przedmiot usługi – w ramach usługi zrealizowano audyt technologiczny (którego elementem była diagnoza dojrzałości cyfrowej) w zakresie wdrożenia automatyzacji procesu kształcenia mechaników lotniczych z wykorzystaniem platformy e-learningowej oraz wirtualnej rzeczywistości. Projekt zakończył się sukcesem, w jego wyniku wdrożono nową usługę szkolenia dla mechaników lotniczych w oparciu o platformę e-learningową oraz wykorzystującą rozwiązania wirtualnej rzeczywistości.

 

  1. FRONTRES

Branża: Meblarstwo

Wdrożenie: 2019-2020

Przedmiot usługi – w ramach usługi zrealizowano audyt technologiczny (którego elementem była diagnoza dojrzałości cyfrowej) w zakresie wdrożenia automatyzacji procesu wytwarzania frontów meblowych o podwyższonej ergonomii. Elementem usługi była również parametryzacja i zarzadzania parametryzacją procesu technologicznego. Projekt zakończył się sukcesem, w jego wyniku wdrożono nowe produkty – fronty meblowe o podwyższonej ergonomii wytwarzane w oparciu o zautomatyzowany ciąg technologiczny.

 

  1. MEUS

Branża: Produkcja spożywcza

Wdrożenie: 202-2021

Przedmiot usługi – w ramach usługi zrealizowano audyt technologiczny (którego elementem była diagnoza dojrzałości cyfrowej) w zakresie wdrożenia automatyzacji procesu produkcji zanęty dla ryb karpiowatych wraz z parametryzacją i zarządzanie etapami procesu produkcyjnego. Projekt zakończył się sukcesem, w jego wyniku wdrożono nowy proces technologiczny produkcji zanęty do ryb karpiowatych w oparciu o zautomatyzowany ciąg technologiczny.

 

 

WYŚLIJ
Wymagane pola nie zostały wypełnione.
Wiadomość została wysłana!
Zamknij
Polityka prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Zaakceptuj Zaakceptuj